KONST / Litografier / Färglitografi 9434048
nr 943 4048
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), 'Den gyldene Freden, EA-upplaga (konstnärens exemplar), signerad, motivet: 28x12
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:23:23
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
16 feb
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg